Dračí krev

Kvalitní superpotravina a dar přírody původem z Amazonie a země původu Peru
Dračí 100% přírodní kapky bez chemie
je peruánský zázrak - originální doplněk stravy
Dračí krev kapky. 100% čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, Superpotraviny pro vaše zdraví a jídlo bez chemie se v současnosti skloňují snad ve všech pádech. Ano, u nás jde v případě produktu jménem Dračí krev o 100% přírodní produkt.
Má opravdu velmi pozoruhodné účinky na všechno! Mrkněte na recenzi a zkušenosti našich zákazníků s tímto přípravkem.
 
Kde produkt Dračí krev koupit? Tuto jihoamerickou superpotravinu objednejte u nás
Jak se k nám kámo dostanete?
Kamenná prodejna se nachází v centru hlavního města. Tam se dá malá i velká lahvička plná léčivých kapek nakoupit ihned bez čekání, bez objednání a platby předem. 
V prodeji je samostatně, nebo ji nabízíme jako součást léčebné a ozdravné kúry v produktovém setu s ostatními výrobky.
 
Popis:
Prodáváme pouze originál a přímo od výrobce. Skvělé přírodní kapky se dají užívat zevně i vnitřně i jako prevence. Tím se předejde všemu, co na vás může padnout.
Při řezných poraněních, škrábancích a dalších kožních problémech lze Dračí krev aplikovat přímo na postižené místo. Přírodní kapky se hodí i na rány a hnisavá místa, dezinfikuje rány (i otevřené) a napomáhá jejich rychlejšímu hojení, zastavuje krvácení, má výrazné antiseptické účinky
Rudé kapky blahodárně působí při ekzémech, poraněních kůže či při oparech
Na ženy i muže velmi příznivě působí jako účinné analgetikum, ovlivňuje jejich alergické reakce. Má silné antivirotické účinky, můžete ji aplikovat ihned po bodnutí hmyzem přímo na místo vpichu. Je jedno, zda se jedná o vosu, včelu, komára, klíště i jiný druh hmyzu, třeba i trošku exotického původu. Neutralizuje v podstatě okamžitě spolehlivě účinky jedu. Po zranění je současně s vnějším ošetřením - potíráním postiženého místa, vhodné nasadit k vnitřnímu užívání tinkturu z Dračí krve, a to alespoň po dobu tří dnů.
Zdravé kapky můžete vyzkoušet i na bradavice. Potřete si touto  tinkturou bradavici, přelepte a nechte plně vstřebat. Opakujte 7 dnů. Bradavice by se po této kúře měla sama vyloupnout.

Tato pryskyřice má rovněž silný antimikrobiální vliv, takže velice dobře eliminuje jakékoli původce infekce. Používá se k výplachu úst a ke kloktání při angíně, zánětech mandlí, aftech, omezuje vznik bolesti a brzdí růst patogenních bakterií, snižuje možnost vzniku parodontózy a ulevuje při chřipce.

Můžete též nakapat pár kapek Dračí krve na vatovou tyčinku a potírat postižené místo, včetně mandlí.

Tato skvělá a hojivá pryskyřice pomáhá ulevit při žaludečních vředech, zažívacích obtížích jako je nadýmání, střevních problémech, Crohnově chorobě, průjmech, hemoroidech či při revmatismu. Její užívání omezuje riziko vzniku nádorového onemocnění žaludku a střev.

Tyto kapky mají antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, zejména je prokázán vynikající účinek při herpesvirech. Tyto viry zůstávají v napadeném organismu po dlouhou dobu a aktivují se při zvýšené námaze a stresu, vlivem ultrafialového záření, nadměrným sluněním, při teplotě, menstruaci či po operaci. Nejčastěji k tomu dochází u lidí se sníženou imunitou. Viry typu herpes simplex, mezi které se počítá i "obyčejný" opar na rtu, patří mezi nejčastější virové infekce u člověka. Jako další je známý například pásový opar nebo opar na genitáliích. Jsou doprovázeny změnami na sliznicích a kůži a projevují se tvorbou puchýřků. Z místa vzniklé infekce se prostřednictvím lymfy šíří do uzlin, nervového systému, nervových ganglií (uzlin tvořených shlukem nervových buněk) a orgánů. Pokud už cítíte takové to pálení na rtu a máte zkušenost s tím, že se hlásí opar, nasaďte ihned léčbu Dračí krví. Můžete opar potírat a tinkturu užívat vnitřně. Co se týče vnitřního užívání, doporučujeme Dračí krev užívat po dobu měsíce 15 kapek 3x denně a pak si dát jeden týden pauzu.

Latex je využíván i v onkologii, gynekologii - například k antiseptickým vaginálním koupelím při výtocích, zánětech pochvy, plísních a svědění. Má také regenerační účinek na toxiny a infekcí poškozenou jaterní tkáň. U diabetiků napomáhá snižování hladiny cukru v krvi. Představte si, že lze Dračí krev využít i pokud míváte lupy a svědivou vlasovou pokožku, nebo jako jemné vlasové tužidlo z přírody. Latex má rovněž silné antioxidační účinky, chrání před nebezpečnými volnými radikály a naši DNA ochraňuje před poškozením.

Tato skvělá přírodní medicína z přírodní lékárny by něměla chybět v žádné domácnosti a na žádné zahraniční cestě i domácím výletu.

Nejúčinejší produkt na trhu můžete koupit pří ZDE
 
Pokud se někdo jenom trochu zajímá o zdravou výživu, tomuto termínu se jistě nevyhne. Přestože samotný název se objevil teprve nedávno, potraviny, které jsou super pro lidské zdraví a kondici, tady jsou pro člověka už od nepaměti. Tedy nic nového pod sluncem. Pro všechny zájemce o nákup přímo bez objednání, bez nákupu online a platby předem je připravena naše vlastní kamenná prodejna v centru hlavního města. Každý pracovní den si zde můžete nakoupit všechny vysoce kvalitní potraviny obsahující důležité látky pro tělo. A je tu opravdu super výběr zdroj vitamínů na přírodní bázi pro ženy, pro muže, jídlo bez chemie si může dnes dovolit celá zdravá rodina, s kterými získá vitalitu do života