Anona Graviola

Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu . Bez chemie a bez alkoholu. Při výrobě byla výrobcem použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Peruánská léčebná bylina ve formě praktických kapiček na doma i do práce. To nejlepší pro vaše zdraví přímo z čisté přírody
Anona Graviola - léčivý bylinný extrakt bez chemie na odstranění křečí těla kup přímo na naší prodejně
Složení:
Anona graviola (Annona muricata) 10g, voda, kyselina sorbová. 200g bylin v 1l roztoku.
Zaměření: 
jihoamerický produkt sestavený pro muže a ženy, kteří touží odstranit křeče. Extrakt Anona ostnitá působí na celé tělo jen a jen dobře. pomáhá antibakteriálně a proti vředům a je účinná proti cizopasníkům. Z našich interních informací z Amazonie a jižní Ameriky jde o naprosto skvělou, užasnou a velmi léčivou bylinu, které má zejméma tyto potvrzené účinky. A když může pomáhat místním lidem a indiánům, měla by pomoci i nám všem tady v Čechách při nádorových onemocněních, při léčiení AIDS, je naprosto jedinečná na posílení imunitního systému, na epilepsii , pomůže proti nespavosti, hlavně také při pracovních přetíženích a stresech. Anona je výborná na všechny ty dnešní moderní deprese, pomáhá při onemocněních trávícího traktu, je dobrá na průjmy, pomáhá léčit cukrovku, dále vysoký krevní tlak, také astma   je dobrá na revma a artrózu, na vředové onemocněn a hodně vytíženým lidem pomáhá při jejich chronické pracovní únavě a vyčerpání. Ano, s Anonou vám všem bude také Líp!
Návod na použití: dávkování léčivých kapek: 7 kapek 2-3x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.
Upozornění: Extrakt není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let,  těhotné a kojící ženy. 
Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.
Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
 
Kde nakoupit online: www.podlegustaobchod.cz
Kde nakoupit ihned bez objednání. Kamenná prodejna je přímo v centru města, kousek od Národního divadla.

Naše super extrakty jsou také součástí speciálně sestavených léčebných kúr. V případě zájmu o náš aktuální katalog léčivých bylin, bylinných směsí, extraktů, darů přírody, superpotravin a doplňků nás prosím kontaktujte. 

To nejlepší ve formě uzdravujících kapek z andských a amazonských bylin najdete u nás po celý rok. Objednejte u nás výtažky, výluhy z bylin, léčivé, organické, čisté dary přírody a jídlo bez chemie zde. Pokud hledáte na našem webu jídlo bez chemie léčivé bylinky na vaše nemoci, tak jste tady opravdu správně!