Bylinky na Hubnutí

Produktové sety plné léčivých bylin z květů, z listů, z kůry, z kořenů, z natí i plodů. Zde máte velmi usnadněné hledání jednotlivých přípravků s ověřeným doporučením. 
Léčivou kúru na všechny druhy obtíží kup přímo na naší prodejně
Bylinky na Hubnutí bez chemie - kamenná prodejna podle Gusta obchod Praha 1
Peruánské produkty na hubnutí. Přírodními produkty se dá zdravě hubnout právě zde, v této kategorii. Jak na snížení váhy přírodní cestou? Tento přírodní a léčivý set na Hubnutí obsahuje produkty: Bylinná směs, super extrakty
Všechny naše léčivé Amazonské byliny ze živé - pralesní lékárny a všechny zde uvedené dary přírody-superpotraviny, extraktybylinné směsi, i doplňky - organické, čisté a léčivé produkty z Peru můžete i zakoupit samostatně. 

Produkty v balíčku - v léčivé kúře :  6 x Fialová kukuřice - superpotravina, 1x Hinocaiga super extrakt, 1x Hercalima super extrakt, 1 x Fialový květ - bylinná směs, 1 x Modré maté - bylinná směs.

Délka léčivé kúry: 2 měsíce - Dávkování produktů::

1 měsíc:

Fialová kukuřice - superpotravina - 2 x 1 lžička denně

Hinocaiga extrakt - 2 x 8 kapek denně

Fialový květ - bylinná směs - 2 x denně šálek

2 měsíc:

Hercalima extrakt - 2 x 8 kapek denně

Fialová kukuřice - superpotravina - 2 x 1 lžička denně

Modré maté - bylinná směs - 2 x denně šálek

Co vás tady čeká? Snížení tělesné hmotnosti a lepší energie. 
V našem katalogu najdete všechny naše superpotraviny, čaje, bylinné směsi, bylinné extrakty a další doplňky. U každé léčivé kúry přehledně seřazené podle abecedy a druhy nemocí najdete obsah a délku dávkování, popis všech produktů, jejich složení, zaměření, a všeobecné pokyny včetně návodu na použití. Vyžádejte si náš katalog, nebo si ho můžete stáhnout v elektronické podobě. Najdete zde 84 protokolů na širokou škálu zdravotních potíží. Pro muže, pro ženy, pro děti i na prevenci. 
Objednejte u nás vše pro zdravý životní styl. Zhostěte se odpovědnosti za vlastní rozhodnutí. Na mých webových stránkách www.jidlobezchemie.cz si můžete koupit všechny zajímavé produkty a vše pro zdraví. Všechno kvalitní zboží si můžete prohlédnout a přímo bez objednání a platby předem nakoupit na kamenné prodejně na Praze 1 - jsme kousek od Národního divadla. Udělejte chytré rozhodnutí ohledně svého zdraví. Jihoamerické čisté, organické a léčivé byliny bez chemie na všechny další druhy nemocí a obtíží. Zde najdete i speciálně sestavené kúry na všechny druhy známých nemocí, včetně nádorů a onkologie. Peruánské čisté, organické a léčivé byliny bez chemie na Hubnutí