Achiote

Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu . Bez chemie a bez alkoholu. Při výrobě byla výrobcem použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Peruánská léčebná bylina ve formě praktických kapiček na doma i do práce. To nejlepší pro vaše zdraví přímo z čisté přírody
Achiote - léčivý bylinný extrakt bez chemie na horečky a nevolnosti kup přímo na naší prodejně
Složení:
Achiote (Bixa orellana-Folium) 10g, voda, kyselina sorbová. Denní dávka obsahuje 210mg Achiote. 200g bylin v 1l roztoku.
Zaměření: 
jihoamerický produkt sestavený pro muže i ženy, kteří touží uvolněně žít. Extrakt Achiote působí protizánětlivě, antisepticky a antibakteriálně. Je skvělým pomocníkem při horečkách, nevolnostech a průjmu. Dokáže regenerovat trávící ústrojí, a pomáhá při žaludečních i ústních zánětech. Podle informací z Amazonie a hlavně ze státu Peru obsahuje tato bylina karotenoidy, které vykazují velmi silné antioxidační účinky, to znamená, že zpomalují stárnutí buněk organizmu a jejich konzumace je dobrá na pomalé, ale přirozené snižovaní váhy. 
A co ještě umí? Celá Praha čumí, jak to Achiote umí.při nemoci zvané angína, dále je dobrá na arteriální hypertenzi, na bércové vředy, na bolesti břicha a zácpu, na infekcíi močových cest. Pomáhá dobře při jaterních nemocích a ochraně jat, je dobrá proti kašli, je skvělá na snížení hladiny kyseliny močové, na snížení hladiny cholesterolu. Peruánská bylinka pomáhá potížích s hemoroi, při potížích s ledvinami, je dobrá při léčení rakoviny kůže a jiných kožních defektech a infekcích, velmi časté použití je také při zánětech hrtanu a dýchacích cest, ženám pomůže při jejich zánětech pohlavního ústrojí, mužům zase při zánětech prostaty
Návod na použití: dávkování léčivých kapek: 7 kapek 2-3x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.
Upozornění: Extrakt není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let,  těhotné a kojící ženy. 
Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.
Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
 
Kde nakoupit online: www.podlegustaobchod.cz
Kde nakoupit ihned bez objednání. Kamenná prodejna je přímo v centru města, kousek od Národního divadla.

Naše super extrakty jsou také součástí speciálně sestavených léčebných kúr. V případě zájmu o náš aktuální katalog léčivých bylin, bylinných směsí, extraktů, darů přírody, superpotravin a doplňků nás prosím kontaktujte. 

To nejlepší ve formě uzdravujících kapek z andských a amazonských bylin najdete u nás po celý rok. Objednejte u nás výtažky, výluhy z bylin, léčivé, organické, čisté dary přírody a jídlo bez chemie zde. Pokud hledáte na našem webu jídlo bez chemie léčivé bylinky na vaše nemoci, tak jste tady opravdu správně!