Aguaje extrakt

Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu . Bez chemie a bez alkoholu. Při výrobě byla výrobcem použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Peruánská léčebná bylina ve formě praktických kapiček na doma i do práce. To nejlepší pro vaše zdraví přímo z čisté přírody
Aguaje - léčivý bylinný extrakt bez chemie na vyrovnání hormonů kup přímo na naší prodejně
Složení:
Aguaje (Mauritia flexuosa-Fructus) 10g, voda, kyselina sorbová. 200g bylin v 1l roztoku
Zaměření: 
jihoamerický produkt sestavený pouze pro všechny naše ženy, kteří touží po krásné postavě. Extrakt Aguje působí ženám jen a jen dobře. pomáhou jim vyrovnávat přirozenou hormonální hladinu, velmi dobře působí při menopauze, zvyšují libido žen, podporují zvětšení prsou a správné formování hýždí. Mimo to působí proti vypadávání vlasů a podporují jejich lesk. Všem ženám také pomůže odstranit migrény, hlavně večer, když to na jejich chlapa přijde, dále problémy s pletí a osteoporózou. A co ještě umí? Všichni muži čumí, jak to Aguaje se sexem umí.
Návod na použití: dávkování léčivých kapek: 7 kapek 2-3x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.
Upozornění: Extrakt není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let,  těhotné a kojící ženy. 
Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.
Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
 
Kde nakoupit online: www.podlegustaobchod.cz
Kde nakoupit ihned bez objednání. Kamenná prodejna je přímo v centru města, kousek od Národního divadla.

Naše super extrakty jsou také součástí speciálně sestavených léčebných kúr. V případě zájmu o náš aktuální katalog léčivých bylin, bylinných směsí, extraktů, darů přírody, superpotravin a doplňků nás prosím kontaktujte. 

To nejlepší ve formě uzdravujících kapek z andských a amazonských bylin najdete u nás po celý rok. Objednejte u nás výtažky, výluhy z bylin, léčivé, organické, čisté dary přírody a jídlo bez chemie zde. Pokud hledáte na našem webu jídlo bez chemie léčivé bylinky na vaše nemoci, tak jste tady opravdu správně!