Super extrakty

Vždy podle originálních názvů peruánských bylin. 
Naše super extrakty jsou také součástí speciálně sestavených léčebných kúr. V případě zájmu o náš aktuální katalog léčivých bylin, bylinných směsí, extraktů, darů přírody, superpotravin a doplňků nás prosím kontaktujte. 
Prodáváme je všechny online i přímo na naší prodejně v praktickém balení.Můžete je mít vždy po ruce a můžete je užívat všude a za každých podmínek. Tinktury jsou jedním ze způsobů, jak využít léčivých vlastností bylin a jsou velice účinné. Účinky extraktu se neliší od účinků. bylinek. Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu . Při výrobě byla výrobcem použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Peruánské byliny na našem portále jasně vedou. Všechny zde nabízené a prodávané mají roztodivné názvy. Peruánské léčebné byliny přímo z čisté přírody
 
Co je to vlastně extrakt? Je laboratorně vyrobený koncentrát účinné části rostlinky. Prodáváme je ve formě kapek a bývá 2x silnější než samotná bylina. V nabídce máme jak standardizované, tak i silnější FORTE. 
 
Už víte proč zkusit naše extrakty?? První důvod je jejich silnější účinnost a zaměření. Druhým důvodem je rychlá a jednoduchá příprava. Každý vámi zvolený extrakt můžete konzumovat samostatně, na lačno před jídlem i po jídle, mohou se přidat do libovolné tekutiny. Avšak ne nikdy studené či teplé. A další výhoda? Tou je užití jen malého množství extraktu podle návodu, který najdete na zadní straně výrobku. 
Extrakt je laboratorně vyrobený koncentrát z účinné části rostlinky. Extrakt je ve formě prášku a bývá 2x silnější než samotná bylina. V nabídce máme jak standardizované, tak i nestandardizované extrakty. 
 
PROČ ZKUSIT EXTRAKT
První důvod jsme již zmínili v úvodu a tím je jejich silnější účinnost. Druhým důvodem je rychlá a jednoduchá příprava. Extrakty se mohou přidat do libovolné tekutiny či pokrmu. A poslední výhoda? Tou je užití jen malého množství extrakt
 
Pokud se v nich na první pohled nevyznáte, tak hlavně neztrácejte hlavu. Velmi pozorně a vklidu si pročtěte jejich složení, popisky, návody na použití, doporučení, název výrobce, značku, projekt a budete mít hned ve všem jasno. Pro ty, které potřebují poradit jsou tu i doporučené sestavy, léčebné bylinné kúry.  Peruánské rostliny využívají po staletí domorodí léčitelé na všemožné neduhy lidského těla. Tak se k nám také přidejte. Portál jídlo bez chemie je záruka, že jde o poctivé dary peruánské přírody z nejlepších zdrojů. 
Peruánské byliny jsou kvalitou sběru a postupem zpracování špičkové a ojedinělé, proto tolik přitahují ty, kteří na své neduhy a nemoci odmítají konzumovat klasické léky.  Extrakty z Peru jsou tady přímo pro vás seřazené i podle druhů, názvů, typů nemocí a obtíží. Exotické léčivé byliny pomohou i vám. Nakupte léčivé, organické výluhy z bylin z čisté přírody a jídlo bez chemie zde