Uňaregola

Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu . Bez chemie a bez alkoholu. Při výrobě byla výrobcem použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Peruánská léčebná bylina ve formě praktických kapiček na doma i do práce. To nejlepší pro vaše zdraví přímo z čisté přírody
Uňaregola - léčivý bylinný extrakt bez chemie na chřipku a nachlazení kup přímo na naší prodejně
Složení:
Uňa de Gato- Vilcacora (Uncaria tomentosa-Cortex), Bez (Sambucus 
nigra-Flos)g, Měsíček (Calendula officinalis-Flos)g, Lékořice 
(Glycrrhiza glabra-radix), voda, neobsahuje líh.
Zaměření: 
jihoamerický produkt sestavený pro muže i ženy, kteří touží žít bez chřipy a nachalzení. Extrakt na odstranění bakterií a virů, které nám způsobuje protivné nachlazení, rýmy a chřipkové stavy.Doporučuji tento velmi účinný extrakt užívat zároveň  20-30 kapkami naší Dračí krve, zvláště při velmi akutní nákaze. Můžete kombinovat s užíváním směsi Pralesní máta ( max 2x denně šálek). Extrakt, který je ze všech uvedených extraktů nejvhodnější pro děti. Samozřejmě v upraveném dávkování vzhledem k věku a váze dítěte. 
Návod na použití: dávkování léčivých kapek: 7 kapek 2-3x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.
Upozornění: Extrakt není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let,  těhotné a kojící ženy. 
Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.
Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
 
Kde nakoupit online: www.podlegustaobchod.cz
Kde nakoupit ihned bez objednání. Kamenná prodejna je přímo v centru města, kousek od Národního divadla.

Naše super extrakty jsou také součástí speciálně sestavených léčebných kúr. V případě zájmu o náš aktuální katalog léčivých bylin, bylinných směsí, extraktů, darů přírody, superpotravin a doplňků nás prosím kontaktujte. 

To nejlepší ve formě uzdravujících kapek z andských a amazonských bylin najdete u nás po celý rok. Objednejte u nás výtažky, výluhy z bylin, léčivé, organické, čisté dary přírody a jídlo bez chemie zde. Pokud hledáte na našem webu jídlo bez chemie léčivé bylinky na vaše nemoci, tak jste tady opravdu správně!