Aguaje

Co je Aguaje? Je to krása pro ženské tvary. 
, je to ženská palma, která zdokonaluje postavu. Posvátný strom života roste Uprostřed pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonka a Orinoko roste palma mauricie převislá, jedna z nejkrásnějších palem na Zemi. Obsahuje především fytoestrogeny, rostlinné látky strukturou podobné ženským hormonům. Velmi významné je množství vitaminu A – retinolu, kterého obsahuje 5x více než například mrkev
 
Použití: doporučujeme maximálně jednu čajovou lžičku denně, nejlépe vmíchat do jídla, nebo rozmíchat ve vlažné vodě a vypít. 
Zázračná a legendární vlastnost plodů palmy Mauritia - schopnost formovat krásné tělo u žen - může být velmi dobře využita jako součást diet a prostředek velmi účinného snížení nadváhy. Jde o to, že během hubnutí je tuk v ženském těle přerozdělován tak, že je ukládán pouze na "správná místa". K tomuto účelu ale doporučujeme používat plody aguaje společně s čajovou směsí Detox - Modrý květ.
 
Plody palmy Aguaje jsou ovšem také prostředek zlepšující zdraví těla. V peruánském léčitelství jsou výborné pro zpevnění kostí a svalů, pro ženy, které mají problémy způsobené hormonální nerovnováhou.
 
Plody palmy aquaje nejsou vhodné pro ty, kteří prodělali nebo mají nádorové onemocnění nebo onemocnění způsobená degenerací buněk
 
Kvalitní superpotravina a dar přírody původem z Amazonie a země původu Peru
Aguaje mletý prášek bez chemie, přírodní produkt
Aguaje super extrakt
Peruánská kvalitní potravina z projektu Inca Botanica obsahuje důležité látky pro tělo
Superpotraviny pro vaše zdraví a jídlo bez chemie se v současnosti skloňují snad ve všech pádech. Ano, u nás jde v případě produktu jménem Aguaje o 100% přírodní produkt. Prodejní místo superfoods obchod Praha 1, Národní č.9 Vhodné pro zpevnění kostí a svalů
Kde aguaje koupit? Tuto jihoamerickou superpotravinu objednejte u nás
Jak se k nám dostanete?
Kamenná prodejna se nachází v centru hlavního města. Tam se dá prášek balený v sáčku i lahvička nakoupit ihned bez čekání, bez objednání a platby předem. 
V prodeji je samostatně, nebo ho nabízíme jako součást léčebné a ozdravné kúry v produktovém setu s ostatními výrobky.
 
Pokud se někdo jenom trochu zajímá o zdravou výživu, tomuto termínu se jistě nevyhne. Přestože samotný název se objevil teprve nedávno, potraviny, které jsou super pro lidské zdraví a kondici, tady jsou pro člověka už od nepaměti. Tedy nic nového pod sluncem. Pro všechny zájemce o nákup přímo bez objednání, bez nákupu online a platby předem je připravena naše vlastní kamenná prodejna v centru hlavního města. Každý pracovní den si zde můžete nakoupit všechny vysoce kvalitní potraviny obsahující důležité látky pro tělo. A je tu opravdu super výběr zdroj vitamínů na přírodní bázi pro ženy, pro muže, jídlo bez chemie si může dnes dovolit celá zdravá rodina, s kterými získá vitalitu do života
Superfood z Peru na jídlo bez chemie. Prodáváme 100% Mauritia flexuosa - Fructus prášek
Co je Aguaje? Je to krása pro ženské tvary, je to ženská palma, která zdokonaluje postavu. Posvátný strom života roste uprostřed pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonka a Orinoko. Jmnuje se Palma mauricie převislá a je to jednoznačně jedna z nejkrásnějších palem na Zemi. 
 
Plody této palym obsahují především fytoestrogeny, rostlinné látky strukturou podobné ženským hormonům. Velmi významné je množství vitaminu A – retinolu, kterého obsahuje 5x více než například mrkev
 
Jaké je použití - využtí?
Doporučuji všem našim ženám denně jednu čajovou lžičku, nejlépe vmíchat do jídla, nebo rozmíchat ve vlažné vodě a vypít. Maximálně, tedy jedna, ne víc, ani méně.  
Zázračná a legendární vlastnost plodů palmy Mauritia je užasná schopnost formovat krásné tělo u žen.
Naše zákaznice ji velmi dobře využívají  jako součást diet a jako přírodní a bezbolestný prostředek velmi účinného snížení nadváhy. Jde o to, že během hubnutí je tuk v ženském těle přerozdělován tak, že se podle vašich pokynů uloží pouze na vámi určená - správná místa. 
 
K tomuto účelu ale doporučuji používat plody aguaje společně s čajovou směsí Modrý květ - detoxikační čaj. To pak kila letí dolů zázračnou rychlostí. 
 
Plody palmy Aguaje jsou ovšem také prostředek zlepšující zdraví těla. V peruánském léčitelství jsou výborné pro zpevnění kostí a svalů, pro ženy, které mají problémy způsobené hormonální nerovnováhou.
 
Naopak, není vhodná pro ty, kteří prodělali nebo mají nádorové onemocnění nebo onemocnění způsobená degenerací buněk
 
Už víte, co je to nejlepší, co naše ženy bez chemie mohlo potkat? Mauritia flexuosa z Amazonie. Ta, která hledá trvalé snížení nadváhy, tak je tady správně