Caigua

Alcohol Free - přípravek s 0% obsahem alkoholu . Bez chemie a bez alkoholu. Při výrobě byla výrobcem použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. Peruánská léčebná bylina ve formě praktických kapiček na doma i do práce. To nejlepší pro vaše zdraví přímo z čisté přírody
Caigua - léčivý bylinný extrakt bez chemie na cholesterol kup přímo na naší prodejně
Složení:
Caigua (Cyclanthera pedata) 10g, voda, kyselina sorbová. 200g bylin v 1l roztoku.
Zaměření: 
jihoamerický produkt sestavený pro muže a ženy, kteří si touží po celý život zachovat normální hladinu cholesterolu v krvi. Extrakt Caigue zamezí všem nepříjemným dopadům na naše zdraví. Velmi dobře působí na celé tělo jen a jen dobře. pomáhá a má skvělé účinky při léčbě.... No, nyní si nemohu rychle vzpomenout. Ale určitě pomáhá při léčení vysokého krevního tlaku, při léčbě vysoké hladiny cholesterolu. Je to skvělá jihoamerická bylina, která všem napomůže k očistě krevní stěny, na prevenci arterosklerozy, na redukci celulitidy, ke snížení hladiny krevního cukru, při prevenci cukrovky. Jo a už jsem si zpoměl, také při podpoře léčby roztroušené sklerózy.
 
 léčbě vysokého krevního tlaku, léčbě vysoké hladiny cholesterolu, očistě krevní stěny, prevenci arterosklerozy, redukci celulitidy, snížení hladiny krevního cukru, prevenci cukrovky, podpoře léčby roztroušené sklerózy
Návod na použití: dávkování léčivých kapek: 7 kapek 2-3x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.
Upozornění: Extrakt není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let,  těhotné a kojící ženy. 
Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.
Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
 
Kde nakoupit online: www.podlegustaobchod.cz
Kde nakoupit ihned bez objednání. Kamenná prodejna je přímo v centru města, kousek od Národního divadla.

Naše super extrakty jsou také součástí speciálně sestavených léčebných kúr. V případě zájmu o náš aktuální katalog léčivých bylin, bylinných směsí, extraktů, darů přírody, superpotravin a doplňků nás prosím kontaktujte. 

To nejlepší ve formě uzdravujících kapek z andských a amazonských bylin najdete u nás po celý rok. Objednejte u nás výtažky, výluhy z bylin, léčivé, organické, čisté dary přírody a jídlo bez chemie zde. Pokud hledáte na našem webu jídlo bez chemie léčivé bylinky na vaše nemoci, tak jste tady opravdu správně!