Doplňky Inca Botanica

Vyzkoušejte si samoléčící procesy vašeho těla, které jsou přirozené. Nejenom jídlo bez chemie, na prodej zde máme i zajímavé doplňky a kosmetiku
Doplňky Inca Botanica kup přímo na naší prodejně
Inca Botanica a jídlo bez chemie - kamenná prodejna Praha
V prodeji jsou velmi zajímavé doplňky, jako například šamanské vůně, vykuřovadla, balzámy bez chemie, zdravá kosmetiku, toaletní vody, posvátné andské dřeviny, magické tóny levandule, peruánské fair trade náramky, přírodní, ručně vyráběná mýdla, koloidní stříbro, C- déčka a meditace Petra Chobota, mnohé ceremoniální předměty jako jsou fragrance, andské kamenné kříže, ručně pletené náramky a podobně. Vůně, vykuřovadla, či kameny mají schopnost pozitivně energetizovat prostor a jsou vhodnými pomocníky při meditační a mentální práci. A co zaujalo nejvíce mojí mámu? Pachamama - 22 posvátných bylin Amazonie. Když jí dostala jako dárek, tak byla blahem celá bez sebe. Nikdy v Peru ani v jižní Americe nebyla, a teď ji má doma každý celý dlouhý den. 
Na mých webových stránkách www.jidlobezchemie.cz si můžete také nakoupit všechny naše velmi zajímavé doplňky z projektu pana Petra Chobota. Všechno kvalitní zboží od tohoto šílence si můžete prohlédnout a přímo bez objednání a platby předem nakoupit na kamenné prodejně Praha 1 - jsme kousek od Národního divadla. Udělejte chytré rozhodnutí ohledně svého nákupu pro sebe i své blízké. 
 
Bylinná směs na hubnutí - redukci váhy kup přímo na naší prodejně