Léčivé kúry

Produktové sety plné léčivých bylin z květů, z listů, z kůry, z kořenů, z natí i plodů
 
Léčivé kúry a přehledný katalog všech našich produktů na všechny druhy obtíží a nemocí
Inca Botanica a jídlo bez chemie
V katalogu najdete všechny naše superpotraviny, čaje, bylinné směsi, bylinné extrakty a další doplňky. U každé léčivé kúry přehledně seřazené podle abecedy a druhy nemocí najdete obsah a délku dávkování, popis všech produktů, jejich složení, zaměření, a všeobecné pokyny včetně návodu na použití. Vyžádejte si náš katalog, nebo si ho můžete stáhnout v elektronické podobě. Najdete zde 84 protokolů na širokou škálu zdravotních potíží.  Pro muže, pro ženy, pro dět pro všechny i na posílení imunity a jako prevenci. 
A co je zde úplná novinka? Kúra na Vytělesnění, extereriorizace, na meditace a na své duchovní práce. Najdtete zde unikátní sestavu produktů, které vám umožní vaši schopnost opustit své fyzické tělo - vykonat duševní cestování a zase se hezky vrátit zpátky do svého vlastní tělíčka. Boží Astrální cestování je velmi náročná technika, která vyžaduje dlouhodobou přípravu a trénink. Tak se k nám vydejte, cestovat na naší prodejnu můžete metrem, tramvají, autem i pěšky. Speciální set prostředků pro maximální podporu vstupů do zde vyjmenovaných stav§ rozšířeného vědomí a rozvoje nadstandartních mentálních schopností. Blahopřejeme všem, pokročilým, kteří umějí takto již umějí cestovat. 
 

Pomůžeme ihned od pondělí do neděle telefonicky, emailem i osobně. Bylinná léčivé kúra sestavená podle názvu nemoci. Bylinná léčba je nejlepší prevence, ale nesmíme zapomínat, že vždy trvá déle, než začne působit.

A:  Amazonský protokol, afty, akné, alergie, anémie, angína, artritida, astma, 

B: Bércové vředy, bolesti hlavy, borelióza, bradavice, 

C: Cévy, cholesterol, chrapot, chřipka, cukrovka

D: Deprese, detoxikace, dýchací cesty,

H: Hemeroidy, Hormonální poblémy mužů, hormonální problémy žen, hubnutí, impotence, imunita, 

J: Játra

K: Kašel, klimakterium, klouby, kožní nemoci, krev

L: Látková výměna, ledviny, lupénka, Látková výměna, leukémie

M: Meditace, Menopauza, menstruace, močové cesty, mozek, mykotické cesty, 

N: Nachlazení, nadýmání, nervy, nerovová soustava, nedoplodnost, 

O: Oči, oběhový systém

O: Onkologická a nádorová onemocnění, rakovina plic, rakovina tenkého střeva, rakovina tlustého střeva, rakovina dělohy a vaječníků, rakovina slinivky, rakovina kůže, rakovina jater, rakovina prostaty, rakovina prsu, rakovina a nádory na mozku, 

P: Paradentóza, paměť, pozornost, paraziti, popáleniny, plíce, plicní infekce, pískánín v uších, průdušky, průjem, psychycjé problémy, psychyka dětí

R: Rakovina, rány, rekonvalescence muži, rekonvalescence ženy, revitalizace muži, revitalizace ženy, revmatismus, rýma

S: Skleróza, slinivka, spánek, srdce, štítná žláza, stres, střeva

T: Trávení

Ú: Únava

Z: Zácpa, záněty, žaludek, žíly, žlučník
 

Pořebujte poradit a kupovat naše produkty jako dárek? Pravá hodnota dárku tkví v nápadu. Pokud nemáte nápad, pokud si nevíte rady s tím jaký dárek koupit, nakoukněte či zajděte k nám na prodejnu v centru hlavního města a věřte, že se zdravým dárkem budete mít 100% úspěch :-) Je to dobré, je to zdravé a zdraví prospěšné. Zdravé dárky ze země Peru na prodej právě tady a teď. Udělejte také něco pro své zdraví. Kamenná prodejna pro zdraví. Prodej přírodních produktů zdravé výživy od Inca Botanica. Dárky ze zdravé výživy, bylinky a bylinné produkty, tinktury, koření, masti, bio produkty a přírodní kosmetiky, přírodní, organic zdravé dárky pro všechny. To je opravdový dárek, který řekne vašim nejbližším, že na ně opravdu myslíte. 

Tipy na dárky, které pod letos potěší každou ženu i jejího muže, mladé, starší i pokročilé. Podívejte se na naši bohatou nabídku dárků pro zdraví, prevenci, léčení nemocí, neduhů a relax, jimiž můžete obdarovat své blízké. Objednejte u nás třeba Kurkumu - zlatý poklad zdraví, Aguaje, což je krása pro ženské tělo, Sacha Inchi olej, Maca - Maka, co je probuzení do života a mnoho dalších.


Samostatná léčebná kúra nebo léčebný protokol je vždy sestavena na 30 až 120 dní. Na základě doporučení specialistů budete užívat léčivé prostředky a to v přesně předepsaném dávkování. Stav se začne postupně zlepšovat již po měsíci.

Cena:

Využijte a objednejte si profesionální doporučení bylinných produktů pro sebe i své blízké

Objednejte u nás vše pro zdravý životní styl. Zhostěte se odpovědnosti za vlastní rozhodnutí. Na mých webových stránkách www.jidlobezchemie.cz si můžete koupit všechny zajímavé produkty a vše pro zdraví. 
Jihoamerické čisté, organické a léčivé byliny bez chemie na všechny druhy nemocí a obtíží. Zde najdete i speciálně sestavené kúry na všechny druhy známých nemocí, včetně nádorů a onkologie. No a když se třeba podíváte na speciální čaj Respiro či Inca set Defensa, tak tady se opravdu i nejznámější letošní vir Covid třese strachy. Ano, I ten bláznivý Coronavis porazíte - ve zdravém těle zdravý duch!
 
Bylinná směs na hubnutí - redukci váhy kup přímo na naší prodejně