Léčivé kúry

Produktové sety plné léčivých bylin z květů, z listů, z kůry, z kořenů, z natí i plodů
Léčivé kúry a přehledný katalog všech našich produktů na všechny druhy obtíží a nemocí.kup přímo na naší prodejně
Inca Botanica a jídlo bez chemie - kamenná prodejna Praha
V katalogu najdete všechny naše superpotraviny, čaje, bylinné směsi, bylinné extrakty a další doplňky. U každé léčivé kúry přehledně seřazené podle abecedy a druhy nemocí najdete obsah a délku dávkování, popis všech produktů, jejich složení, zaměření, a všeobecné pokyny včetně návodu na použití. Vyžádejte si náš katalog, nebo si ho můžete stáhnout v elektronické podobě. Najdete zde 84 protokolů na širokou škálu zdravotních potíží.  Pro muže, pro ženy, pro dět pro všechny i na posílení imunity a jako prevenci. 
A co je zde úplná novinka? Kúra na Vytělesnění, extereriorizace, na meditace a na své duchovní práce. Najdtete zde unikátní sestavu produktů, které vám umožní vaši schopnost opustit své fyzické tělo - vykonat duševní cestování a zase se hezky vrátit zpátky do svého vlastní tělíčka. Boží Astrální cestování je velmi náročná technika, která vyžaduje dlouhodobou přípravu a trénink. Tak se k nám vydejte, cestovat na naší prodejnu můžete metrem, tramvají, autem i pěšky. Speciální set prostředků pro maximální podporu vstupů do zde vyjmenovaných stav§ rozšířeného vědomí a rozvoje nadstandartních mentálních schopností. Blahopřejeme všem, pokročilým, kteří umějí takto již umějí cestovat. 
Objednejte u nás vše pro zdravý životní styl. Zhostěte se odpovědnosti za vlastní rozhodnutí. Na mých webových stránkách www.jidlobezchemie.cz si můžete koupit všechny zajímavé produkty a vše pro zdraví. Všechno kvalitní zboží si můžete prohlédnout a přímo bez objednání a platby předem nakoupit na kamenné prodejně na Praze 1 - jsme kousek od Národního divadla. Udělejte chytré rozhodnutí ohledně svého zdraví.
Jihoamerické čisté, organické a léčivé byliny bez chemie na všechny druhy nemocí a obtíží. Zde najdete i speciálně sestavené kúry na všechny druhy známých nemocí, včetně nádorů a onkologie. No a když se třeba podíváte na speciální čaj Respiro či Inca set Defensa, tak tady se opravdu i nejznámější letošní vir Covid třese strachy. Ano, I ten bláznivý Coronavis porazíte - ve zdravém těle zdravý duch!
 
Bylinná směs na hubnutí - redukci váhy kup přímo na naší prodejně