Copaiba

Kvalitní superpotravina a dar přírody původem z Amazonie a země původu Peru
Copaiba 100% surová přírodní pryskyřice bez chemie
je peruánský zázrak - originální doplněk stravy
Superpotraviny pro vaše zdraví a jídlo bez chemie se v současnosti skloňují snad ve všech pádech. Ano, u nás jde v případě produktu jménem Copaiba o 100% přírodní produkt.
 
Kde produkt Copaiba koupit? Tuto jihoamerickou superpotravinu objednejte u nás
Jak se k nám kámo dostanete?
Kamenná prodejna se nachází v centru hlavního města. Tam se dá malá lahvička plná léčivých kapek nakoupit ihned bez čekání, bez objednání a platby předem. 
V prodeji je samostatně, nebo ho nabízíme jako součást léčebné a ozdravné kúry v produktovém setu s ostatními výrobky.
Popis: V léčitelství se užívá při alergických reakcích, při astmatu, při atopických ekzémech, při bronchitidě, při dýchacích obtížích, při hemoroidech, při kašli, při všech kožních houbách a nemocech, při lupénce, při otevřených ranách a pořezání, při oparech všeobecně, pásových oparech, při popáleninách, psoriáze, i při rakovině. tak se nepři vepři - ona to opravdu pomůže regenerovat poškozenou kůži a hojí jizvy, je skvělá na revma, na svrab, na vyrážky, na záněty. Vždy pomůže při žaludečních potížích a bolestech i dokonce vředech.
Latex ze stromu Copaifera officinalis - kosmetický přírodní rostlinný produkt bez chemie je čistá pryskyřice ze stromu Copaiba z čeledi bobovité, s lysými košatými větvemi. Dorůstá až do výše 30 m. Listy jsou kožovité, zpeřené, podlouhlé a eliptické, 3 až 5 cm dlouhé a 2 cm široké. Květenství je bohaté a úzké, deset až dvacet centimetrů dlouhé. Plody rostou v oranžových tobolkách.
 
Vyskytuje se v tropických pásmech celé planety. Je středně odolný vodním záplavám. Používá se dřevo, plody a pryskyřice (míza). Pryskyřici, nádherné jiskřivě zlatavé barvy, lze stáčet po celý rok. Z dospělého velkého stromu lze vytěžit až 24 litrů pryskyřice. V peruánském léčitelství se užívá zejména na různá kožní onemocnění včetně lupénky a jiných atopických ekzémů, ale také k léčení žaludečních, dýchacích, menstruačních potíží a jiných bolestí.
 
Pokud se někdo jenom trochu zajímá o zdravou výživu, tomuto termínu se jistě nevyhne. Přestože samotný název se objevil teprve nedávno, potraviny, které jsou super pro lidské zdraví a kondici, tady jsou pro člověka už od nepaměti. Tedy nic nového pod sluncem. Pro všechny zájemce o nákup přímo bez objednání, bez nákupu online a platby předem je připravena naše vlastní kamenná prodejna v centru hlavního města. Každý pracovní den si zde můžete nakoupit všechny vysoce kvalitní potraviny obsahující důležité látky pro tělo. A je tu opravdu super výběr zdroj vitamínů na přírodní bázi pro ženy, pro muže, jídlo bez chemie si může dnes dovolit celá zdravá rodina, s kterými získá vitalitu do života