Camu Camu

Kvalitní superpotravina a dar přírody původem z Amazonie a země původu Peru
Camu Camu prášek bez chemie
je nejbohatší a nejlépe vstřebatelný zdroj vitaminu C - originální doplněk stravy
výjimečně bohatý na určité základní živiny či mikronutrienty, vitamíny, minerální látky, stopové prvky, enzymy, aminokyseliny, vlákninu, antioxidanty. Díky vysokému obsahu tělu prospěšných látek má i tento velmi populární produkt obrovský přínos pro naše zdraví
Proč bez chemie? Když vás neuzdraví léky, tak vás uzdraví příroda. Jak pravil už moudý Hippokrat. Nechť je naše zdravé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.
Superpotraviny pro vaše zdraví a jídlo bez chemie se v současnosti skloňují snad ve všech pádech. Ano, u nás jde v případě produktu jménem Camu Camu o 100% přírodní produkt.
Kde camu camu koupit? Tuto jihoamerickou superpotravinu objednejte u nás
Jak se k nám kámo dostanete?
Kamenná prodejna se nachází v centru hlavního města. Tam se dá prášek balený v sáčku nakoupit ihned bez čekání, bez objednání a platby předem. 
V prodeji je samostatně, nebo ho nabízíme jako součást léčebné a ozdravné kúry v produktovém setu s ostatními výrobky.
 
Popis:Camu camu (lat. Myrciaria dubia) je strom rostoucí v záplavových oblastech Amazonie, především pak v Peru a Brazílii. Camu camu je známý především pro své kyselé, vitamínem C nabité plody Camu cherry. Plody mají enormní obsah vitamínu C, což se také odráží na jejich kyselé chuti.
Tento náš nejprodávanější produkt patří do skupiny zvané super ovoce je skkutečně skutečným darem amazonských pralesů. Prášek z tohoto kyselého ovoce je bohatým zdrojem především přírodního vitamínu C. Ten, jak známo, přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa, podporuje normální funkci nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti.

Tradiční využití doma i v práci či na cestách i na všech sportovištích: Jednu čajovou lžičku rozmícháme s vodou, džusem či jinou šťávou a užíváme 3× denně. Doporučujeme přidávat do jídel, zmrzlin a koktejlů pro zvýšení jejich nutriční hodnoty. Požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2× více vody nežli prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.
 
Pokud se někdo jenom trochu zajímá o zdravou výživu, tomuto termínu se jistě nevyhne. Přestože samotný název se objevil teprve nedávno, potraviny, které jsou super pro lidské zdraví a kondici, tady jsou pro člověka už od nepaměti. Tedy nic nového pod sluncem. Pro všechny zájemce o nákup přímo bez objednání, bez nákupu online a platby předem je připravena naše vlastní kamenná prodejna v centru hlavního města. Každý pracovní den si zde můžete nakoupit všechny vysoce kvalitní potraviny obsahující důležité látky pro tělo. A je tu opravdu super výběr zdroj vitamínů na přírodní bázi pro ženy, pro muže, jídlo bez chemie si může dnes dovolit celá zdravá rodina, s kterými získá vitalitu do života

Doplněk stravy. Tabulka nutričních hodnot pro doporučený produkt Camu Camu

 

Nutriční hodnoty ve 100 g

V DD** (3 lžičky = cca 9 g)

Energetická hodnota

1 286 kJ/307 kcal

116 kJ/28 kcal

Bílkoviny

28,2 g

2,5 g

Sacharidy

54 g

4,9 g

- z toho cukry

4 g

0,4 g

Tuky

0,7 g

0 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

0,2 g

0 g

Vláknina

28,2 g

2,5 g

Sůl

0,07 g

0 g

Vitamín C

2 600 mg

234 mg (292 %)*

Niacin

111,1 mg

9,99 mg (62 %)*

RHP – referenční hodnota příjmu. DD = denní dávka